Fartuchy kelnerskie

Fartuch kelnerski z jeansu

Jeans inaczej denim to materiał, który zrewolucjonizował nie tylko świat mody ale też i życie milionów posiadaczy spodni, szortów, kurtek...
Powstał w XIX wieku w USA za sprawą Leviego Straussa i już na stałe zadomowił się w naszych szafach. Cechuje się niebywałą wytrzymałością i nieprzemijającym, modnym szykiem.
Dlaczego by zatem nie wykorzystać go w gastronomii? Przecież posiada wszystko to co powinien mieć w sobie materiał na fartuchy lub zapaskę.

By sofyan, 01/23/2016 - 10:34
nowe fartuchy kelnerskie

Tym razem mamy dla Państwa nowe fartuchy gastronomiczne. Nowe fartuchy dla kelnerów z certyfikatami i ciekawymi wzorami. Do oferty doszły również produkty "na kuchnię" między innymi fartuch powlekany, nieprzemakalny Spain od firmy Karlowsky oraz bardzo duży fartuch XXL Exner dla pracowników noszących duże rozmiary.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami:

Fartuch kelnerski w paski - PREMIER

By sofyan, 04/09/2015 - 11:40
haftmarket w TVS

Chcieliśmy się z Państwem podzielić informacją o nawiązaniu współpracy z telewizją TVS, która w swojej ramówce ma kulinarne reality show o nazwie "8 smaków Europy". Jest to program w trakcie, którego poznamy smaki starego kontynentu w rywalizacji o jak najlepsze danie. Naturalnie uczestnicy przebywający w kuchni muszą zostać odpowiednio ubrani i tutaj nasza rola! Haftmarket.pl przygotował fartuchy z logo programu, w których zawodnicy będą dążyli do wielkiego finału.

By sofyan, 04/22/2014 - 17:42
fartuch kelnerski

Witajcie! Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować nowy fartuch kelnerski Kariban. Fartuch uszyty został z wysokojakościowej bawełny o grubości 280g. Z opinii naszych klientów restauratorów wiemy, że jest to jeden z najwytrzymalszych fartuchów kelnerskich. Długość paska u szyli możemy dostosować za pomocą metalowej klamry. Z przodu duża kieszeń przedzielona na dwie komory. Fartuszek Kariban dostępny jest aż w 18 różnych kolorach.

Subscribe to RSS - Fartuchy kelnerskie