Haft komputerowy

Opis

Identyfikację wizualną swojej marki mogą Państwo poprawić na wiele sposobów, ten proponowany przez nas jest jednym z najbardziej oryginalnych. Logotypy firm, znaki towarowe produktów oraz identyfikatory z imieniem i nazwiskiem idealnie nadają się do przekształcenia w haft. Koszule z emblematami, czapeczki lub fartuchy z logo - każda oznakowana indywidualnie odzież jest świetnym sposobem na reklamowanie swojej działalności, przedsięwzięcia lub własnej osoby. Nie tylko świadczy ona o zaangażowaniu w kreowanie wizerunku i podnosi profesjonalizm firmy w oczach potencjalnych klientów, ale również zachęca samych pracowników do większej dbałości o swój uniform.

haft komputerowy

Wykorzystywany przez nas haft komputerowy to metoda znakowania odzieży specjalnie ku temu przygotowanymi nićmi. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, jesteśmy gotowi na stworzenie nawet najbardziej wymagających wzorów. Mamy na koncie liczne udane realizacje dla branży medycznej, gastronomicznej, handlowej i wielu innych.

haft komputerowy

Praktycznie każdy produkt, który znajdziecie Państwo w sklepie haftmarket.pl nadaje się do obrandowania w haft, który w przeciwieństwie do nadruku nadaje tekstyliom indywidualny charakter oraz ekskluzywny wydźwięk i nie traci swojego atrakcyjnego wyglądu wraz z użytkowaniem odzieży i kolejnymi praniami. Jest to szczególnie ważne w branżach takich jak gastronomia, w której plamy na fartuchach czy bluzach kucharskich są praktycznie na porządku dziennym.

Aby haftowane logo pojawiło się na zamawianej u nas odzieży trzeba uwzględnić je już w trakcie składania zamówienia. Po wybraniu koloru artykułu, ilości oraz rozmiaru uaktywni się pole "DODAJ LOGO", w którym można samodzielnie umieścić pożądany napis, lub też załączyć grafikę. Aby jakość umieszczonych na tekstyliach wzorów była jak najlepsza, warto zadbać, by obrazek był w odpowiedniej rozdzielczości i wszystkie ważne szczegóły pozostawały widoczne.

haft komputerowy

Dodatkowo zajmujemy się również wyszywaniem wzorów na odzieży powierzonej lub wykrojach. Tutaj szczególnie polecamy się szwalniom i zakładom krawieckim.

Na czas pracy oraz cenę w hafcie komputerowym ma wpływ kilka czynników. Główne to ilość sztuk samego wzoru, jego skomplikowanie, a także potrzebna do stworzenia ilość wkłuć. Owe wytyczne przekładają się na cenę usługi.

O ile w zleceniach detalicznych postaraliśmy się ujednolić ceny aby dla Państwa wygody całość procesu "zamówienie ->projekt -> haft" maksymalnie przyśpieszyć to w zleceniach hurtowych warto pokusić się o dokładną wycenę.

W tym celu zapraszamy do składania zapytań ofertowych z załączonym logo i przewidywaną ilością - Wyślij e-mail.